• https://www.facebook.com/orduulubeytv
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05443345252
  • https://twitter.com/OrduUlubeyTv?s=09
  • https://www.instagram.com/orduulubeytv
  • https://www.youtube.com/channel/UC1bzmqdZw5Cl40fzEyf8HXw

SAYACABAŞI'NDA BUNGALOVLAR YÜKSELİYOR

İlçemizin doğal güzelliklerini ortaya çıkaracak, turizmi canlandıracak projeleri Ulubey belediyesi bir bir hayata geçirmeye devam ediyor.

 

İlçemizin doğal güzelliklerini ortaya çıkaracak, turizmi canlandıracak projeleri Ulubey belediyesi bir bir hayata geçirmeye devam ediyor. Bölgemizin doğal zenginliği olan yeşil alanları en iyi şekilde değerlendirmek adına çalışmalar hızla sürerken, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Ulubey Belediyesine devredilen Sayacabaşı A Tipi Mesire Alanını yeniden hayat geçirmek adına çalışmalar aralıksız sürüyor. İçerisinde çeşitli alanların bulunduğu mesire alanında bungalov çalışmaları da yapılmakta. Çalışmalar hakkında bilgi verin belediye başkanı İsa Türkcan şu ifadelere yer verdi.

 

Başkan Türkcan, “Sosyal Tesisleri, Piknik Alanları, Çocuk Oyun Grupları ve Bungalov Evleriyle hemşehrilerimiz ve ilçemize gelecek misafirlerimiz için doğayla başbaşa, keyifli vakitler geçirebilecekleri güzel bir sosyal yaşam alanı olacak olan #SayacabaşıMesireAlanı ve Sosyal Tesisler projemizde sona yaklaşıyoruz. Proje kapsamında hemşehrilerimiz ve kıymetli misafirlerimizin doğayla başbaşa vakit geçirebilecekleri, konforlu bir şekilde konaklama imkanı bulabilecekleri Bungalov evlerimizin inşaat çalışmaları tamamlanmak üzere.. Çevre düzeni ve peyzaj çalışmalarını da tamamlayarak Sayacabaşı Mesire Alanı'mızı halkımızın hizmetine açacağız.

 

İlçemizde turizme ciddi katkılar sunacak Sayacabaşı Mesire Alanı ve Sosyal Tesisleri projesi başta ilçemize desteklerini esirgemeyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet HilmiGüler'e ilçemiz adına teşekkür ediyoruz.”

 

 

7 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın