• https://www.facebook.com/orduulubeytv
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05443345252
  • https://twitter.com/OrduUlubeyTv?s=09
  • https://www.instagram.com/orduulubeytv
  • https://www.youtube.com/channel/UC1bzmqdZw5Cl40fzEyf8HXw

DAİRE BAŞKANI FINDIKLI”YI ZİYARET ETTİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanı İzzet Gündoğar ve beraberinde Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan Fındıklı mahallesinde incelemelerde bulundu.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanı İzzet Gündoğar ve beraberinde Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan Fındıklı mahallesinde incelemelerde bulundu. Mahalle Muhtarı Halil İbrahim Naz’ın da katılımı ile Fındıklı Cami çevresi ve eski okul alanında yapılması planlanan çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunuldu.

Ulubey belediye başkanı İsa Türkcan, “ Muhtarımız ve mahalle halkımızın talepleri doğrultusunda Fındıklı mahallemizde Cami çevresi ve eski okul alanında Büyükşehir Belediyemizin de katkılarıyla çevre düzenlemesi ve çeşitli çalışmalar konusunda destek vereceğiz. Ayrıca, ilçemize her alanda destekleri için Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler'e ilçemiz adına teşekkür ediyorum.”

VERİLEN SÖZLER TUTULMALI

Fındıklı mahallesini ziyarette bulunan daire başkanımızı, Ulubey’in mahallelerinde bulunan ve temizlenmeyi bekleyen mezarlıklarımıza da davet ediyoruz. Ağaçların kesilmesinden sonra atıl vaziyette bırakılan mezarlıklarımız çort olmak üzere, lütfen gereken hassasiyetin ve verilen sözlerin tutulmasını istiyoruz.

150 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın