• https://www.facebook.com/orduulubeytv
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05443345252
  • https://twitter.com/OrduUlubeyTv?s=09
  • https://www.instagram.com/orduulubeytv
  • https://www.youtube.com/channel/UC1bzmqdZw5Cl40fzEyf8HXw

BİZİMDE HAYALLERİMİZ GERÇEK OLUR MU?

Bizlerde Ohtamış Mahallesi halkı olarak hayal kuruyoruz, bizde sıcak asfalt yapılmasını talep ediyor ve istiyoruz.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Gürgentepe ilçesine bağlı Ohtamış’a komşu olan Tikenlice Mahallesi’ni Sarpdere Yolu üzerinden onlarca mahalleye bağlayan yolda sıcak asfalt çalışmasını gerçekleştirmesinin ardından açıklamalarda bulunan Ohtamış Mahalle Dernek başkanı Abdülaziz Özen “Kırsal kesimlerdeki ulaşım standardını yükseltmek amacıyla mahalle ve grup yollarında seferberlik ilan eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Gürgentepe ilçesine bağlı Tikenlice Mahallesi’ni sıcak asfaltla buluşturdu. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, çalışmaların sürdüğü 5 kilometre uzunluğundaki güzergahta ekiplerin hummalı bir çalışma yürüttüğünü söyledi.

 

Asfalt çalışmalarıyla birlikte vatandaşların konforlu yollara kavuştuğunu belirten Başkan Güler, “İlçelerimize verdiğimiz sözleri, belirlenen program dahilinde bir bir yerine getiriyoruz. Gürgentepe ilçemize bağlı Tikenlice Mahallesini Sarpdere üzerinden, Ulubey ilçesine bağlı Ohtamış Mahallesi ve Gölköy ilçesine bağlı Direkli Mahallesiyle birlikte çevredeki mahallelere de bağlayan güzergahta sıcak asfalt çalışmalarımız sürüyor. Ekiplerimiz zorlu coğrafyada konforu, vatandaşların ayağına getiriyor.” dedi.

 

Ohtamış Mahallesi Derneği olarak bizler, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in yaptığı açıklama ile Ohtamış Mahallesi Karşıkol sokağında yakın zamanda sıcak asfalt programına alınacağını anlamaktayız.

 

Karşıkol sokak’ta OSKİ tarafından su isale hattı çalışması son noktaya geldi, inşallah yakın zamanda bitirilmesini bekliyoruz. Ayrıca Karşıkol sokak’ta yol genişletmesi için muvafakat sorunu büyük ölçüde çözümlendi. Bir kaç noktada ise muvafakata çözümlenmezse olduğu haliyle sıcak asfalt yapılmasını yönünde teknik ekibin sıcak asfalt olabileceği yönünde görüşleri mevcut.

 

Ohtamış Mahallesi halkı olarak, Tikenlice mahallesinde yaşayan tüm komşularımıza sıcak asfalt'ın hayırlı olması dileklerimizi iletiyoruz. Konuyu takip eden Mahalle Muhtarı Erkan Kır’ı tebrik ederiz. Yolun yapılmasında emeği geçen herkese Ohtamış Mahallesi Derneği olarak teşekkür ederiz.

 

Bizlerde Ohtamış Mahallesi halkı olarak hayal kuruyoruz, bizde sıcak asfalt yapılmasını talep ediyor ve istiyoruz. Bizim hayallerimizde birgün gerçek olur mu? Umuduyla yaşıyoruz.”

 

 

93 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın