• https://www.facebook.com/orduulubeytv
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05443345252
  • https://twitter.com/OrduUlubeyTv?s=09
  • https://www.instagram.com/orduulubeytv
  • https://www.youtube.com/channel/UC1bzmqdZw5Cl40fzEyf8HXw

SARPDERE YOLU DEVAM EDİYOR

Sarpdere Damarlı Karayolunda çalışmalara fındık mevsiminde yoğunlaşan trafik sebebi ile planlı bir şekilde daha önce ara verilen yol genişletme,

 

Sarpdere Damarlı Karayolunda çalışmalara fındık mevsiminde yoğunlaşan trafik sebebi ile planlı bir şekilde daha önce ara verilen yol genişletme, viraj kaldırma çalışmaları bu hafta kaldığı yerden başladı.

 

Karayolları ekibi bir yandan duvar yapım çalışmalarına aralık vermeksizin devam ederken bir yandan da kış mevsimi öncesi sıkıntı yaşanmaması için yolda belli bölgelerde geçici soğuk asfalt çalışması yapmaya başladı.

 

Yürütülecek çalışmalar hakkında bilgi veren Sarpdere Platform Başkanı Osman Karaca, “Yaptığımız görüşmeler sonrası Sarpdere Damarlı Karayolunda daha önce belirlenen bölgelerde duvar yapımı, yol genişletmesi ve viraj kaldırılması çalışmaların bitmesi sonrası sıcak asfalt programına alınacağı ve yolun son şeklinin sıcak asfalt ile bitireleceği yönündedir.

 

Sarpdere Damarlı karayolunun yapılmasında emeği geçen siyasilerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza, basınımıza, muhtarlarımıza, bölge halkımıza ve özellikle karayolları çalışanlarımıza teşekkür ederiz. İnşallah el birliğiyle kazasız belasız kullanacağımız güzel bir yola kavuşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız.”

 

 

127 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın