• https://www.facebook.com/orduulubeytv
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05443345252
  • https://twitter.com/OrduUlubeyTv?s=09
  • https://www.instagram.com/orduulubeytv
  • https://www.youtube.com/channel/UC1bzmqdZw5Cl40fzEyf8HXw

Elmaçukur Camii’nde Sona Doğru

Ulubey Elmaçukur Mahallesi’nde yapımına 3 sene önce başlanan Elmaçukur Camii inşaatında sona yaklaşıldı.

 

 

Ulubey Elmaçukur Mahallesi’nde yapımına 3 sene önce başlanan Elmaçukur Camii inşaatında sona yaklaşıldı. Dış ve çevre düzenlemesinin devam ettiğini ancak içerisinin 2 yıl önce bitirilerek cemaatin hizmetine açıldığını ifade eden Muhtar Osman Karaca, “ iç kısmını bitirdiğimiz camimizin yaklaşık üç aydır dış kaplama çalışmalarını yürütmekteyiz. Daha önce karayoluna sıfır bulunan camimize avlu kazandırmak için karayolları ile yaptığımız yazışmalar sonucunda yolu camiden 30 metre gibi öteleyerek camimize güzel bir avlu alanı kazandırdık.

 

Camimize yakışır bir şadırvan yaptırıyoruz. Şadırvanı İstanbul’da bulunan bir iş insanımız yaptırmaktadır ve de camimize de destek vermektedir. Şu an çalışmaların devam ettiği şadırvanımız Hacı Ali Osman Var ve Hacı Ayşe Var hayratıdır.

 

Camimizi, derneğimizin özverili çalışmaları neticesinde hep beraber el ele bu hale kadar getirdik. İnşallah en kısa zamanda çevre düzenlemesi de bittikten sonra camimizi halkımızın kullanımına açacağız.

 

Camimizin yapımında bizlere ciddi destek veren derneğimiz ve yönetimine, bizleri her daim destekleyen hayırsever vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

 

44 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın