• https://www.facebook.com/orduulubeytv
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05443345252
  • https://twitter.com/OrduUlubeyTv?s=09
  • https://www.instagram.com/orduulubeytv
  • https://www.youtube.com/channel/UC1bzmqdZw5Cl40fzEyf8HXw

ORDUSPOR’UN YERİ BURASI DEĞİL

52 Orduspor kulüp başkanı Şükrü Bodur, yeni sezonla ilgili olarak iddialı açıklamalarda bulundu.

  

52 Orduspor kulüp başkanı Şükrü Bodur, yeni sezonla ilgili olarak iddialı açıklamalarda bulundu. Başkan Bodur, gazetemize yapmış olduğu özel açıklamada, Orduspor’un gerçek yerinin 3.lig olmadığını söyledi.

  

Yarın yapılacak olan olağan kongre öncesi Ordu’ya gelerek temaslarda bulunan başkan Bodur,” Önümüzdeki sezon Orduspor’u bir üst lige çıkarmak için çaba sarf edecek olan kadroyu kurduk. Burada bazı kişilerle görüşmelerim olduktan sonra 9 Haziran 2021 Çarşamba günü çoğunluğa bakılmaksızın kongremizi gerçekleştireceğiz. Genel kurul sonrası yapılacak olan görev bölümünün ardından teknik direktör konusunun çözülerek transfer çalışmalarına hız vereceklerini ifade eden başkan Bodur, Geçen yıl beklenmedik sonuçlar aldık. Kendi sahamızda 19 puan verdik. Bu puanların yarısını almış olsaydık bugün 2.ligdeydik. En büyük dezavantajımız maçlarımızı seyircisiz oynamak oldu. İnşallah yeni sezonda yeni stadımızda taraftarımız ile sezona start vermiş olacağız diyen Bodur, çok büyük bir aksilik olmadığı taktirde sezon sonunda hak ettikleri bir üst lige çıkacaklarını” söyledi.

 

   Yeni stat inşaatında sona gelindiğine değinen başkan Bodur,” Yani stadın sadece çevre düzenleme konusunda eksikliklerin olduğunu, bu konuda Ordu valisi ve gençlik spor il müdürü ile görüşeceğini söyledi. Firmanın bu stadı 5 Eylül’e kadar bitirmek zorunda olduğuna değinen başkan Bodur, yüklenici firma burayı bir an önce bitirmek zorunda. Çünkü ek süre aldılar. Bu süreç içerisinde bitiremezlerse cezai işlemlerle karşı karşıya kalacaklar diyen başkan Bodur, Orduspor taraftarı rahat olsun, hep birlikte bu takımı el birliği ile bir üst lige çıkaracağız” dedi.

 

 

111 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın