• https://www.facebook.com/orduulubeytv
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05443345252
  • https://twitter.com/OrduUlubeyTv?s=09
  • https://www.instagram.com/orduulubeytv
  • https://www.youtube.com/channel/UC1bzmqdZw5Cl40fzEyf8HXw

MİRZA BEBEĞE HEMŞEHRİ DESTEĞİ

SMA Hastalığına yakalanan Mirza bebeği hemşerileri yalnız bırakmadı. Daha önce Demir Ali bebeğin sağlığına kavuşması adına ellerinden geleni yapan Ordulular bu kez aynı hassasiyeti Mirza bebek için gösteriyor.

 

SMA Hastalığına yakalanan Mirza bebeği hemşerileri yalnız bırakmadı. Daha önce Demir Ali bebeğin sağlığına kavuşması adına ellerinden geleni yapan Ordulular bu kez aynı hassasiyeti Mirza bebek için gösteriyor.

 

   Mirza bebeğin babası Barış Kılıç ve arkadaşlarının önderliğinde Ulubey ilçesinde yapılan yardım çağrılarına Ulubeyli hemşerileri duyarsız kalmadı. Konu ile ilgili olarak görüşlerini açıklayan baba Barış Kılıç,” Bugün doğduğum büyüdüğüm Ulubey ilçemdeyim. Mirza bebeğimin sağlığına kavuşması adına ortalama iki buçuk aydır sokaklardayız. Bu süreçte aşağı yukarı bir milyon Euroya yakın bir meblağı toplayabildik. Hala toplamamız gereken bir milyon üç yüz kırk iki bin Euro gibi bir rakam var. Bu konuda Temmuzun sonuna kadar bir zamanımız var. Mirza bu sürecin ardından ilacını alması gerekiyor. Bugün Ulubey ilçemizde stant kurduk. İnşallah diğer ilçelerde de stantlar kuracağız. Bu konu için öncelikle kendi memleketim Ulubey’den başlamak istedim. İnşallah bugünümüz bol bereketli geçer, bu vesile ile de Mirza bebeğimiz tez zamanda eski sağlığına kavuşur.

 

 

HERKESTEN DESTEK BEKLİYORUZ

 

   Özellikle yurt içi ve yurt dışında yaşayan herkesten Mirza bebeğin sağlığına kavuşması adına destek bekliyoruz. Mirzanın acilen tedavi edilmesi gerekiyor. Bebeğimiz büyüdükçe solunum kasları zayıflıyor. Solunum kasları zayıfladıkça maalesef çocuğumuzun ölüm riski artıyor. Bende çocuğumun bir an önce sağlığına kavuşması adına herkesten destek bekliyorum. Mirzanın 13 kiloyu aşmaması gerekiyor. Bizler bu zamana kadar vatandaş desteği ile buralara geldik. Bu konuda birkaç iş insanı da yardımcı oldu. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 

 

89 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın