• https://www.facebook.com/orduulubeytv
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05443345252
  • https://twitter.com/OrduUlubeyTv?s=09
  • https://www.instagram.com/orduulubeytv
  • https://www.youtube.com/channel/UC1bzmqdZw5Cl40fzEyf8HXw

BETON YOL SEFERBERLİĞİ BAŞLIYOR

Ulubey Belediyesi tarafından yaz döneminde başlatılan mahallelerimizi beton yoluna kavuşturuyoruz projesi kapsamında Akpınar, Aydınlar, Gündüzlü, Cevizli Mahalleleri’de beton yoluna kavuşturuldu.

Ulubey Belediyesi tarafından yaz döneminde başlatılan mahallelerimizi beton yoluna kavuşturuyoruz projesi kapsamında Akpınar, Aydınlar, Gündüzlü, Cevizli Mahalleleri’de beton yoluna kavuşturuldu.

Haziran ayı itibari ile başlatılan beton yol seferberliğine Akpınar, Aydınlar, Gündüzlü, Cevizli  mahalleleri de eklendi. Yapılan açıklamaya göre yaz döneminde havaların müsaade ettiği sürede her mahallede öncelik olarak belirlenen yollara Ulubey Belediyesi tarafından beton yol kaplama çalışmaları yapılmaktadır. Bu süre içerisinde acil ihtiyaç duyulacak yollara da öncelik tanınacaktır denildi.

Yapılan beton yol kaplama çalışmalarını yerinde inceleyen Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan konu ile ilgili şu açıklamaları yaptı.

 

“ Bu yıl planlamış olduğumuz ve toplantılarımızda muhtarlarımıza ne söz vermiş isek hepsini peyder pey yapıyoruz. 41 mahallemizde gerek sıcak asfalt gerek soğuk asfalt gerekse beton yol çalışmalarımız devam ediyor. Şu anda Akpınar, Aydınlar, Gündüzlü, Cevizli,  mahallemizde çalışmalarımızın bir bölümünü bitirdik.

10 KM BETON YOL PLANLIYORUZ

Bu yıl içerisinde 41 mahallemizde planladığımız beton yol kaplama çalışmalarımızın bir bölümünü yaptık. Bu yıl toplamda en az 10 kilometre beton yol kaplama çalışmaları yapmayı planlamaktayız. Beton yolun yedi kilometresini hazır beton olarak dökeceğiz. Geri kalan üç kilometre bölümünü ise, belediye vatandaş el ele projesi kapsamında biz malzemeleri karşılıyoruz vatandaşlarımız yollarını dökücekler.

Biz neyin sözünü vermişsek, planlamasını yapmışsak inşallah bu yılın sonuna kadar hepsini gerçekleştireceğiz.

70 KM ASFALT PLANLIYORUZ

Ulubey’imizin 41 mahallesini daha yaşanılabilir hale getirmek için bu yıl için Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte gerek sıcak asfalt gerekse soğuk asfalt olmak üzere toplamda yetmiş kilometre asfalt yapmayı planlıyoruz.”  

136 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın