ŞAMPİYONA DESTEK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Bölgesel Amatör Lig'de ilk defa mücadele edecek olan Ulubey Belediyespor futbol takımımızın kampına moral ve destek ziyaretleri sürüyor.

 

Bölgesel Amatör Lig'de ilk defa mücadele edecek olan Ulubey Belediyespor futbol takımımızın kampına moral ve destek ziyaretleri sürüyor. Perşembe ilçe stadında antrenman çalışmaları sürdüren takımımıza esnaf, dernek, kurum ve hemşehrilerimizin moral ziyaretleri devam ediyor.

 

Ulubey Belediyespor başkanı Soner Poyraz, gerek antrenman sırasında gerekse kaldıkları otelde kendilerini ziyaret ederek desteklerini esirgemeyen bütün hemşerilerine teşekkürlerini iletti.  

 

Takımımıza destek vermek için sosyal tesislerde ziyaret eden Ohtamış Mahallesi derneği yönetimi, gerek maddi gerekse manevi olarak her zaman takımızın yanındayız mesajını verdi.

 

Ziyarette bulunan Ohtamış Mahalle dernek başkanı Abdülaziz Özen, “Dernek yönetimi olarak Ulubey Belediyespor’umuzu kamp alanında ziyaret ederek başarılar diledik. Takımımızın imzalı formasını alarak takımımıza destek olmaya çalıştık. İmzalı formayı derneğimize çerçevelenmiş bir şekilde en baş köşesine yerini alacak olmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Bir üst lige çıksak da, alt lige düşsek de biz takımımızla gurur duyuyoruz ve her zaman maddi ve manevi destek olacağız” dedi.

 

Ulubey Belediyespor Başkanı Soner Poyraz’a, Teknik Direktör Yalçın Gürsoy ile futbol takımı oyuncularına başarı dileklerini iletti.

 

 

41 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın