ULUBEY BELEDİYESPORDA SEZON HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

Tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Ulubey Belediyespor’da sezon hazırlıkları sürüyor.

 

Tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Ulubey Belediyespor’da sezon hazırlıkları sürüyor. Nisan ayı ortalarında başlayacak olan BAL Ligi hazırlıklarını Perşembe ilçe stadı ve Karşıyaka tesislerinde sabah 10.00 akşam 16.00 olmak üzere günde iki antrenmanla sürdüren yeşil siyahlıların birinci etap kampında 24 futbolcu bulunuyor.

 

   Teknik direktör Yalçın Gürsoy nezaretinde çalışmalarını sürdüren yeşil siyahlılarda hedef öncelikle ligde kalıcı olmak olduğu kadar Play-Off gruplarına kalmak. Ulubey Belediyespor’un oynayacağı grupta 1967 Orduspor, 1957 Ünyespor ve Altınordu Belediyespor yer alacak. Altınordu Belediyespor yerine Ordu Gücü adında başka bir kulübün bu grupta mücadele edeceği söylenirken, diğer takımların da çalışmalarını tüm hızıyla sürdürdükleri gözlerden kaçmadı.

 

   Yaklaşık iki hafta sürecek Ordu kampının ardından sezon hazırlıklarını Ulubey ilçe stadında sürdürecek olan Ulubey Belediyespor teknik direktörü Yalçın Gürsoy, çalışmaların beklediğinden daha iyi geçtiğini söyledi. Yepyeni bir takımla lige girecek olmanın her hâlükârda zor olacağının altını çizen Gürsoy,” Futbolcuların burada yabancılık çekmediğini gördüm. Bu bizim için çok büyük bir şans. Ayrıca kulüp yönetimi ve Ulubey halkının bizlere karşı büyük teveccühleri var. Bunu gören futbolcuların antrenmanlarda daha istekli ve arzulu olduklarını görüyoruz. Umarım bu süreçte bir aksilik yaşamayız diyen Gürsoy, Ulubey Belediyespor’un bu grupta kilit takım olacağını” söyledi. 

 

 

13 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın