24 SAAT KARLA MÜCADELE EDİYORUZ

24 SAAT KARLA MÜCADELE EDİYORUZ

 

Ulubey Belediyesi karla mücadelede hız kesmiyor. 24 saat vardiya sistemi ile çalışan belediye ekipleri gece gündüz karla mücadele ediyor.

 

Bölgemizi etkisi altına alan yoğun kar yağışının Ulubey ilçesinde sorun olmaması için belediye ekipleri karla mücadelede adeta seferberlik ilan ediyor. Vatandaşın sorun yaşamaması için gündüz yollar açılırken, gece saatlerinde de yol açma çalışmaları aralıksız sürüyor. 41 mahallesi bulunan Ulubey’de, belediye her kar yağışı sonrası tüm ekipmanlarıyla teyakkuza geçiyor.

 

İlçemizde Ulubey Belediyesi ile birlikte Büyükşehir Belediyesi’de, Greyder, kepçe, küreme-tuzlama aparatlı kamyonlar, kar püskürtme makineleri gece gündüz demeden vatandaşların sorun yaşamaması için tüm ekipmanlarını seferber ediyor.

 

Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan, karla mücadelenin belediye için büyük külfet olduğunu, ancak vatandaşın sorun yaşamaması için tüm imkanlarını kullandıklarını söyledi.

 

Vatandaşın sıkıntı yaşamaması için ekiplerin 24 saat vardiyalı bir şekilde çalıştıklarının altını çizen Başkan Türkcan, “41 mahallemizde kar yağışının ilk anından itibaren gece gündüz demeden mücadele ediyoruz. Özellikle yüksek mahallellerimizde karla mücadele çalışması yapıyoruz. Ekiplerimiz gece gündüz çalışarak, yolların açık tutulmasını sağlıyor. Gündüz yollar açılarak tuzlama yapılırken, geceleri de kar kaldırma çalışması yapıyoruz. Tüm ekiplerimiz fedakar bir şekilde karın ilçemizde külfet olmaması için çalışıyor.

 

Yatırım ve hizmetlerimizde olduğu gibi karla mücadele çalışmalarında da bizlere her türlü imkan ve desteği sunan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler'e ilçemiz ve hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı. 

 

 

104 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın