60 YILLIK YOL HAYELLERİ GERÇEK OLDU

60 YILLIK YOL HAYELLERİ GERÇEK OLDU

 

Ulubey Kardeşler Mahallesinde bulunan ve yapılmayı bekleyen yol, 60 yıl sonra problemlerin ortadan kalması sonucu belediye tarafından açıldı. Mahalle sakinleri yollarının açılmasını sevinçle karşıladı.

 

Kardeşler Mahallesinde 7 hanenin bulunduğu yol daha önce çok rampa ve  taşlı olması sonucu bir türlü açılamamıştı.  Daha önce belediyenin yeterli ekipmanı olmaması sebebi ile açılamayan yol Belediye Başkanı İsa Türkcan’ın girişimleri sonucu açıldı.

 

Belediye Başkanı İsa Türkcan,”her yolu istediğimiz zamanda açma imkanı bulamıyoruz.  Gerek yeni aldığımız gerek kiraladığımız ekipmanlarla zor şartlarda çalışarak burada bulunan yolu açmanın sevincini yaşıyoruz. Biz her zaman yol açmaktan yanayız. Lakin, bazen imkanlar bazende vatandaşlar zorluk çıkarabiliyor. Her zaman diyoruz yer verin yolunuzu açalım” dedi.

 

Mahalle sakinleri adına konuşan Emekli Başçavuş Mustafa Aktaş ise, “ hatırladığım 60-70 yıldır yolumuz yoktu. Yüklerimizi zor şartlarda evimize götürüyorduk. Hatta yürüyerek bile evimize çıkmak çok zordu. Yolumuzun açılması arazi şartlarında çok zor olduğunu biliyorduk. Ama Belediye Başkanımız bu zor şartlar ve imkanlara rağmen yolumuzu açtı. Mahallem adına ve şahsım adına Belediye Başkanımız İsa Türkcan’a minnettarlarımı sunuyorum” dedi.

 

 

8 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın