DOKUZ DOLAMBAÇ’A TÜNEL ŞART

Dokuz Dolambaç tüneline karşı çıkanlara sitemde bulundular.

Dokuz Dolambaç tüneline karşı çıkanlara sitemde bulundular.

 

Yılan hikayesine dönen Ordu-Gölköy karayolu yapılmaya başlandı. Ekipler tarafından yapımı hızlı ilerleyen yolda, Ulubey’in viyadükle geçilip geçilmeyeceği tartışmaları ardından şimdi ise Dokuz Dolambaçın tünel ile geçilip geçilmeyeceği tartışmaları başladı.

 

Dokuz Dolambaça tünel yapılacağını duyan bazı mahalle sakinleri bu tünele tepki göstermişti. Bu sebepten dolayı tünelin yapılıp yapılmayacağı konusu ikilemde kalmıştı.

 

Kış ayının başlaması ve kar yağması sonrası her sene olduğu gibi bu senede Dokuz Dolambaç yolunda kar çilesini beraberinde getirdi. Bir çok sürücünün yolda mahsur kalması buraya tünel’in  şart olduğunu gösterdi.

 

Bu yolu kullanan araç sahipleri sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak, Dokuz Dolambaç tüneline karşı çıkanlara seslenerek sitemde bulundular.  “Yetkililere sesleniyoruz, Dokuz Dolambaş Yolu Tünel İsterken Karşı Geliyordunuz. Görün Bu İnsanların çektigi Vaziyetleri. Dokuz Dolambaça tünel istiyoruz. Tünel Olmadığı için Ordu Gürgentepe Yolunun Durumu Budur’ dediler.

 

85 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın