POYRAZ, HEDEFİMİZ 3.LİG

POYRAZ, HEDEFİMİZ 3.LİG

 

Ulubey Belediyespor kulüp başkanı Soner Poyraz hedeflerinin 3.lig olduğunu söyledi. Bir dönemler Ulubey Belediyespor’un kalesini de koruyan başkan Soner Poyraz 1966 yılında kurulan Ulubey Belediyespor’un tarihinde en üst ligde mücadele edecek olmanın gururunu ve heyecanını yaşadıklarını söyledi.

 

   Pandemi nedeniyle liglerin akıbetinin belli olmadığına değinen Poyraz” Bölgesel Amatör Ligler Aralık ayında oynanacaktı. Daha sonra alınan bir kararla ligin başlaması Ocak sonuna ertelendi. O tarihte oynanıp oynanmayacağı net değil. Bu ligde futbol oynayan binlerce kardeşimiz evlerine ekmeklerini bu işten götürüyorlar. Bu nedenle liglerin bir an önce başlatılması gerektiğine inanıyorum diyen Poyraz, ligin kesinlikle denilen tarihte başlatılması gerektiğini” ifade etti.

 

DİĞER LİGLER OYNATILIRKEN BAL LİGİ NEDEN OYNATILMIYOR?

 

   En fazla futbolcunun Bölgesel Amatör Ligde olduğunun altını çizen Poyraz,” İnsanımıza öncelikle can lazım sağlık lazım. Salgının yoğun olduğu bir dönemde bizlere sağlık lazım. Nihayetinde futbolcularımız bir türlü hayatlarını idame ettirirler. Buraya kadar eyvallah. Fakat Süper ligde, 1.ligde, 2.ligde, 3.liglerde mücadele eden futbolcuların canları yok mu? Salgın var ise o liglerde maçlar neden oynatılıyor? Salgın yoksa BAL ligi neden oynatılmıyor? Federasyonumuzun bu işe bir an önce el atması gerektiğini belirten Poyraz, bu sürecin bir an önce aydınlığa kavuşturulması gerektiğini” söyledi.

 

ŞAMPİYON OLURSAK KİMSE ŞAŞIRMASIN

 

   Ulubey Belediyespor olarak bizler bu anı yıllarca bekledik. Özellikle son 10 yılda almış olduğumuz başarılar ortada. İlk kez BAL liginde mücadele edeceğimiz için bizleri sıradan bir takım olarak görebilirler. Ama biz bu işe ne denli önem verdiğimiz yaptığımız transferlerden belli. Bizlerin başarısı için çabalayacağına inandığımız futbolcuları transfer ettiğimizi düşünüyorum. Öncelikle liglerin başlamasını dört gözle beklediklerini belirten Poyraz, sezon sonu şampiyon olacak bir kadro kurduklarını” ifade etti.

 

 

30 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın